M230UW01 V0

| Modelul panoului | M230UW01 V0 |
|---|---|
| Panoul de marcă | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.0 inch, 1920×1200 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul M230UW01 V0 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 495.36×309.6 mm |
| Contur | 638.3×388.9 mm |
| Suprafaţă | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H) |
| Raport de contrast | 700:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) , CIE1931 100% |
| Timp de raspuns | 8 (Typ.)(G to G) |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | RGB LED Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare AUO M230UW01 V0.
AUO M230UW01 V0 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AUO M230UW01 V0 sau specificațiile detaliate ale AUO M230UW01 V0 sau alte LCD AUO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AUO M230UW01 V0 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO M230UW01 V0 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AUO M230UW01 V0 sau specificațiile detaliate ale AUO M230UW01 V0 sau alte LCD AUO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AUO M230UW01 V0 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "M230UW01 V0"
- AUO M230UW01 V0
- Fișa tehnică M230UW01 V0
- Imagine M230UW01 V0
- Prețul M230UW01 V0
- Distribuitor M230UW01 V0

